Ceník služeb

Služba Cena
Astrotyp (konzultace) 1 200 Kč
Astrotyp (konzultace + písemné zpracování) 2 550 Kč
Výběr povolání nebo kariéry 1 200 Kč
Volba školy a koníčků pro dítě 1 200 Kč
Korelát (dvě osoby) za každou další osobu 1 700 Kč
+ 850 Kč
Výběr vhodného data pro důležitou událost (jedna osoba) více osob 1 200 Kč
2 100 Kč
Vypracování Business plánu (pro fyzické osoby a drobné podnikatele) 1900 Kč
Vypracování Business plánu (pro střední podnikatele a firmy) individuálníindivid.
Feng Ren Shui uspořádání prostoru do 50 m2 (dvě osoby) výpočet energií, plán energií prostoru, konzultace na místě, písemné doporučení, závěrečná konzultace za každou další osobu 6 200 Kč


+850 Kč
Feng Ren Shui uspořádání prostoru 51 až 100 m2 (dvě osoby) výpočet energií, plán energií prostoru, konzultace na místě, písemné doporučení, závěrečná konzultace za každou další osobu 8 000 Kč


+850 Kč
Feng Ren Shui uspořádání prostoru větší a složitější interiéry vstupní prohlídka, výpočet energií, plán energií prostoru, písemné doporučení, závěrečná konzultace individuálníindivid.
Feng Ren Shui uspořádání prostoru + podrobný písemný projekt vstupní prohlídka, výpočet energií, plán energií prostoru, písemné doporučení, závěrečná konzultace individuálníindivid.
Yi Jing (I-Ťing, Kniha proměn) 2 400 Kč

Nezávazně si vyzkoušejte

Uvažujete o úpravě svého prostoru podle principů Feng Ren Shui a váháte provést první krok a jít do toho?

Před objednávkou služby "Feng Ren Shui uspořádání prostoru" si nezávazně vyzkoušejte službu Astrotyp na zkoušku.

Pokud ano, nabízím vám službu "Astrotyp na zkoušku" za 850 Kč . Můžete si tak přímo vyzkoušet, s čím vším se v průběhu všech Feng Ren Shui služeb pracuje, co to s vámi dělá, jestli je tento typ práce pro vás vhodný a jestli by vám mohl pomoci. Více o Astrotypu zde.

Budete-li spokojeni, můžeme přistoupit k následné práci s prostorem, a to se slevou 850 Kč za již poskytnutou službu "Astrotyp na zkoušku". Dopředu si tak budete moci na vlastní kůži ověřit, zda doporučení Feng Ren Shui uspořádání prostoru potřebujete a nebudete tak muset kupovat zajíce v pytli.